POMŮŽEME VÁM NAJÍT VHODNOU PRÁCI
Práci, kde budete moci uplatnit Vaše zkušenosti. Aktuálně se specializujeme na pozice v oblasti administrativy, bankovnictví a pojišťovnictví. Ale ozvěte se nám případně i s jinou poptávkou, budeme se snažit Vám pomoci, např. sdílením Vaší poptávky na sociálních sítích.
OSOBNÍ PŘÍSTUP
Ozvěte se nám a společně se podíváme na to, čemu byste se rádi věnovali dále, co je pro Vás důležité, v čem vynikáte a na čem je potřeba zapracovat. Aby se nám dobře spolupracovalo, potřebujeme také Váš aktivní přístup, motivaci a ochotu na sobě pracovat.
VZDĚLÁNÍ
Připravíme Vás na pohovor, takže Vás nic nepřekvapí a sestavíme spolu Váš životopis tak, aby zaujal personalistu. Pokud je to nezbytné, pomůžeme Vám získat potřebné dovednosti a znalosti k dané pozici.
SPOLUPRÁCE A PÉČE
Úspěšným nalezením práce to nekončí, ale spíše začíná. Pravidelně se s našimi kandidáty setkáváme, abychom zjistili, jestli jsou stále spokojení a zda-li nepotřebují s něčím pomoci.

Jste v podobné situaci právě teď? Nechte nám na Vás e-mail a my se ozveme! Nebo nám rovnou zavolejte: 778 087 732

[contact-form-7 404 "Not Found"]

KDO JSME

Projekt Zlatá práce vznikl, aby pomáhal lidem ve věku 50+ uspět na pracovním trhu.

Toho dosahujeme díky individuálnímu programu, v rámci kterého získáte motivaci pro další osobní a profesní rozvoj a budete schopni lépe zvládat změny a stres.

Dále se podíváme na to, jaké pracovní pozice by vám nejvíce vyhovovaly, a společnými silami dosáhneme cíle. To znamená získání práce, kde si cení vašich zkušeností a kam budete chodit rádi. Nebojte se toho, že v dnešní rychlé době nemáte co nabídnout. Je to právě naopak. Mrkněte se na video vlevo a Jan Mühlfeit vás jistě přesvědčí. 🙂 Pro získání dalších informací nás neváhejte kontaktovat.

Jsme součástí Nadace Krása pomoci. Projekt je podporován Ministerstvem práce a sociálních věcí a Nadací Vodafone.