POMŮŽEME VÁM NAJÍT PRÁCI
Základem úspěchu je dobře napsaný životopis a pečlivá příprava na pohovor. Nabízíme proto celorepublikově kariérní poradenství, kde Vám s těmito věcmi pomůžeme, poradíme také kde a jakou práci hledat. Zprostředkováváme i volné pozice, aktuálně se specializujeme na oblast administrativy a zákaznického servisu zejména v Praze a okolí. Můžete se nám ale ozvat případně i s jinou poptávkou, budeme se snažit Vám pomoci, např. sdílením Vaší poptávky na sociálních sítích.
OSOBNÍ PŘÍSTUP
Ozvěte se nám a společně se podíváme na to, čemu byste se rádi věnovali dále, co je pro Vás důležité, v čem vynikáte a na čem je potřeba zapracovat. Každému kandidátovi se věnujeme individuálně a snažíme se společně hledat cesty, které povedou k nové pracovní kariéře. Aby se nám dobře spolupracovalo, potřebujeme také Váš aktivní přístup, motivaci a ochotu na sobě pracovat.
VZDĚLÁNÍ
Připravíme Vás na pohovor, takže Vás nic nepřekvapí a sestavíme spolu Váš životopis tak, aby zaujal personalistu, k dispozici máme také e-learningová videa. Vzdělávání a zvyšování kvalifikace je nezbytným předpokladem pro schopnost prosadit se na trhu práce. Společně se zaměříme na dovednosti a schopnosti, které by bylo třeba prohloubit či získat, pokud je to nezbytné, doporučíme další organizace, které zajišťují vzdělávání či rekvalifikaci.
SPOLUPRÁCE A PÉČE
Po celou dobu procesu hledání práce se snažíme kandidátům poskytovat podporu a jsme rádi za informace o průběhu výběrových řízení. Úspěšným nalezením práce to ale nekončí, s našimi kandidáty jsme v pravidelném kontaktu i po nástupu do zaměstnání, abychom zjistili, jestli jsou stále spokojení a zda-li nepotřebují s něčím pomoci.

Pokud máte zájem o naše služby, zanechte nám na Vás e-mail a my se Vám ozveme nebo nám zavolejte na 778 087 732. 

    KDO JSME

    Projekt Zlatá práce vznikl, aby pomáhal lidem ve věku 50+ uspět na pracovním trhu.

    Toho dosahujeme díky individuálnímu programu, v rámci kterého získáte motivaci pro další osobní a profesní rozvoj a budete schopni lépe zvládat změny a stres.

    Dále se podíváme na to, jaké pracovní pozice by vám nejvíce vyhovovaly, a společnými silami dosáhneme cíle. To znamená získání práce, kde si cení vašich zkušeností a kam budete chodit rádi. Nebojte se toho, že v dnešní rychlé době nemáte co nabídnout. Je to právě naopak. Mrkněte se na video vlevo a Jan Mühlfeit vás jistě přesvědčí. 🙂 Pro získání dalších informací nás neváhejte kontaktovat.

    Jsme součástí Nadace Krása pomoci. Projekt je podporován Ministerstvem práce a sociálních věcí a Nadací Vodafone.