Online nástroje

Online svět a jeho možnosti

Čím dál více činností se přesouvá do online světa. Na dálku můžeme prezentovat svoji práci, pracovat z domova, aniž bychom ztratili kontakt s kolegy nebo zrealizovat schůzku. Do online prostředí se také postupně přesouvají výběrová řízení. Na co si dát pozor a jak se na dálku prezentovat? Jaké platformy se nejčastěji využívají? Co na personalisty nejlépe zafunguje? A jak využívat sociální sítě k hledání práce?

Možnostmi a úskalími online světa vás provedou na našich kurzech profesionální lektoři, kteří respektují individuální tempo účastníků. Vše si také rovnou vyzkoušíte v praxi. Můžete vybírat z jednotlivých kurzů nebo se přihlásit na všechny za zvýhodněnou cenu!

Jak se připravit na (nejen) online pracovní pohovor?

Chcete si vyzkoušet pohovor „nanečisto“? Jak se prezentovat před potenciálním zaměstnavatelem? A co když bude pohovor probíhat online? Všechna tato témata a ještě mnohem víc se dozvíte na našem kurzu. Vyzkoušíte si také unikátní metodu pracovní video interview, které obsahuje typické pohovorové otázky. Zjistíte tak, nakolik se u online pohovoru dokážete uvolnit, působit přirozeně a zda se vám daří prodat své přednosti. Součástí je i zpětná vazba od personální psycholožky, která poradí, na co si dávat pozor a na čem zapracovat, aby váš reálný pohovor proběhl úspěšně.

Termín: náhradní termín bude upřesněn

Místo: Pražské kreativní centrum, Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Cena: 399 Kč

Nástroje pro vzdálenou komunikaci

K přesunu prezentací, schůzek a pohovorů do online prostředí došlo prakticky ze dne na den. Velké i malé firmy začaly využívat nástroje pro vzdálenou komunikaci v takovém objemu, jako nikdy předtím. Tam, kde před nedávnem byla četnost videokonferencí ještě relativně řídká, nyní se jedná o standard. Schopnost efektivně komunikovat za pomocí virtuálních nástrojů se stala nesmírně důležitou a ceněnou dovedností.

Jak s nástroji pro vzdálenou komunikaci pracovat? Jak si nastavit webkameru? Jak si zajistit dobré osvětlení? Jak zaujmout své publikum a jak se připravit? Tento workshop s Ondřejem Staňkem, vám na tyto a spoustu dalších otázek odpoví!

Termín: náhradní termín bude upřesněn

Místo: Pražské kreativní centrum, Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Cena: 349 Kč

Jak efektivně hledat práci na Facebooku

Facebook a hledání práce – jde to dohromady? Firmy na facebooku loví zaměstnance už zcela běžně. Jde to ale i naopak? Co má na této sociální síti při hledání práce smysl dělat a co nikoli, jak funguje cílení firem při hledání zaměstnanců a co můžu udělat já jako kandidát? Na workshopu si ukážeme hlavní funkce facebooku, možnosti nastavení vlastního profilu i to, kam se přidat tak, aby to pro nás mělo přínos.

Termín: náhradní termín bude upřesněn

Místo: Pražské kreativní centrum, Staroměstské náměstí 4, Praha 1

Cena: 99 Kč

Objednávka kurzu